Uwaga! Ta strona korzysta z tzw. plików cookie.
Możesz określić warunki przechowywania
i dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.Provided by OpenGlobal E-commerce

Włochy w 7 dni

PADWA – FLORENCJA – WATYKAN - RZYM - MONTE CASSINO – CAPRI - WENECJA

unnamed

1 dzień
Zbiórka uczestników – godz. 2:45, wyjazd – godz. 3:00, przejazd przez Słowację i Austrię do Włoch, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień
Śniadanie, przejazd do Padwy (Bazylika św. Antoniego, Stare Miasto, Uniwersytet). Przejazd do Florencji (słynna Katedra i Baptysterium, Ratusz, pałace Medyceuszy, spacer na „Złoty Most”). przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień
Śniadanie, przejazd do Rzymu. Zwiedzanie Wiecznego miasta z przewodnikiem (Plac Navona, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum, Panteon, Fontanna di Trevi). Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień
Śniadanie, wyjazd na Monte Cassino. Wizyta na Cmentarzu Polskim oraz w Bazylice św. Benedykta. Przejazd nad Morze Tyreńskie i wyprawa statkiem na wyspę Capri, a tam spacer przez urocze miasteczko do Willi Jowisza i podziwianie najpiękniejszego widoku na Zatokę Neapolitańską oraz wyprawa do Lazurowej Groty. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień
Śniadanie, przejazd do Watykanu: zwiedzanie Bazyliki św. Piotra, Grot Watykańskich i Muzeów Watykańskich. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

unnamed

6 dzień
Śniadanie, przejazd do Wenecji. Zwiedzanie Bazyliki św. Marka, spacer uliczkami Wenecji do Mostu Rialto. Wizyta na bazarze (zakup owoców i pamiątek). Obiadokolacja. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do kraju.

7 dzień
Powrót na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych.

Cena i termin: na zapytanie

Zapewniamy:
• przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video),
• zakwaterowanie w hotelach **/***,
• 5 śniadań kontynentalnych, 6 obiadokolacji,
• program turystyczny,
• usługi pilota na całej trasie,
• ubezpieczenie Signal Iduna (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)

Uwaga: na przewodników, wstępy do zwiedzanych obiektów, statek na Capri
i do Lazurowej Groty oraz prom w Wenecji należy zabrać ze sobą ok. 90 EUR.

tel. +48 15 844-22-25 | tel. kom. +48 604 581 281eltravel@eltravel.pl | konto 89 1140 2004 0000 3102 2334 0921, mBank BRE