Uwaga! Ta strona korzysta z tzw. plików cookie.
Możesz określić warunki przechowywania
i dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.Provided by OpenGlobal E-commerce

Barcelona - samolotem

 

1 dzień
Zbiórka na lotnisku Kraków-Balice - godz. 16:30, odprawa paszportowa i bagażowa.
Przylot samolotem do Girony 22:05. Pobyt na lotnisku do godzin porannych. Wyżywienie we własnym zakresie.

2 dzień
Przejazd busem kursowym do Barcelony (100 km). Zakwaterowanie w Hostelu SOUND przy Nou de la Rambla 91 (od 13:00). Spacer po tętniącym życiem bulwarze Las Ramblas i wizyta na słynnym barcelońskim targu La Boqueria (możliwość zakupu prowiantu, owoców), obiad, spacer do najstarszej dzielnicy miasta Barri Gotic z barcelońską Katedrą św. Eulalii i pozostałościami z czasów rzymskich, wizyta w parku La Ciutadela, rejs statkiem wzdłuż portu i plaż. Nocleg.

3 dzień
Śniadanie w hostelu. Przejazd i spacer po szerokiej, eleganckiej ulicy Passeig de Gracia, gdzie znajdują się wspaniałe, modernistyczne budynki (m.in. Casa Batllo i Casa Mila Gaudiego) oraz podziwianie jego największego dzieła - Kościoła pod wezwaniem św. Rodziny - La Sagrada Familia. Obiad. Po południu wyjazd do Parku Guell - spacer po ogrodach i obiektach architektury stworzonych dla zamożnej burżuazji przez Gaudiego oraz podziwianie panoramy Barcelony z najdłuższej ławki świata. Nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Wyjazd w kierunku stadionu FC Barcelona CAMP NOU (dla chętnych - zwiedzanie stadionu). Wizyta na wzgórzu Montjuic - spacer do twierdzy i stadiomu olimpijskiego, dla chętnych zwiedzanie ogrodu botanicznego. Po południu wizyta w dzielnicy Barcelonetta i na plaży. Obiad. Wizyta w Akwarium. Wieczorem udział w widowisku grających fontann przed Pałacem Narodów. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, ok. 12:00 przejazd metrem i busem na lotnisko w Gironie, powrót do Rzeszowa ok. 19:00.


Cena od 1190,- zł/os. zawiera:
- transfery z lotniska w Gironie do Barcelony i z powrotem
- 3 noclegi ze śniadaniami w Hostelu Sound w Barcelonie
- podatek miejski
- opieka pedagogiczna
- 3 obiadokolacje
- bilety na metro, tramwaj i autobus
- ubezpieczenie Signal Iduna (NW-15000zł, KL-10000 EUR i bagażu do 1000 zł)

Cena nie zawiera: kosztu przelotów do i z Barcelony (obecnie cena wynosi 422 zł/os.), dojazdu do lotniska w Krakowie oraz biletów wstępu (Akwarium, rejs statkiem, stadion FC Barcelona ok. 50 EUR).

Proszę zabrać ze sobą: wygodne buty, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwdeszczową, klapki, mały ręcznik.

tel. +48 15 844-22-25 | tel. kom. +48 604 581 281eltravel@eltravel.pl | konto 89 1140 2004 0000 3102 2334 0921, mBank BRE