Uwaga! Ta strona korzysta z tzw. plików cookie.
Możesz określić warunki przechowywania
i dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.Provided by OpenGlobal E-commerce

Londyn w 5 dni, samolotem


1 dzień: Zbiórka o godz. 19:00 na lotnisku w Jasionce. Odprawa. Przylot do Londynu ok. 23:30. Pobyt na lotnisku do godzin porannych. Wyżywienie we własnym zakresie.

2 dzień: Przejazd busem kursowym do Londynu (60 km). Zakwaterowanie w Hostelu. Zwiedzanie Londynu z zewnątrz: Opactwo Westminster, Budynki Parlamentu z wieżą Big Bena, Park Św. Jakuba, pałac Buckingham, spacer po Whitehall (siedziba premiera Downing St. 10, koszary Gwardii Konnej), Trafalgar Square - wizyta w Galerii Narodowej. Obiadokolacja. Czas wolny na Oxford Street - najslynniejszej ulicy handlowej w Londynie. Powrót do hostelu. Nocleg.

3 dzień: śniadanie. Twierdza Tower of London, Tower Bridge, Katedra Św. Pawła, spacer po City. Obiad. Spacer po West End do Picadilli Circus i China Town. Powrót na nocleg.

4 dzień: śniadanie. Wizyta w Muzeum Madame Tussauds (spotkania z wybitnymi przedstawicielami świata muzyki, polityki, bohaterami filmowymi...). Spacer do dzielnicy muzeów: wizyta w Muzeum Historii Naturalnej (ponad 700 mln eksponatów, galeria dinozaurów, symulowane trzęsienie ziemi, itp.). Obiadokolacja. Przerwa na wizytę w najsłynniejszym domu towarowym "Harods". Spacer mostami Tamizy do London Eye (wspaniała panorama całego miasta). Nocleg.

5 dzień: śniadanie. Wykwaterowanie z hostelu. Wizyta w British Muzeum. Obiad. Przejazd na lotnisko. Odprawa. O 17:40 wylot z Londynu i przylot do Rzeszowa ok. 21:15.


Cena: ok. 980,-zł/os. + koszt samolotu (obecnie 250 zł/os.)
Świadczenia:
• 3 noclegi w hostelu (pokoje wieloosobowe, łazienki wspólne)
• 3 śniadania kontynentalne, 3 obiadokolacje na mieście
• bilety lotnicze (ok. 250 zł), transfery lotnisko-hotel-lotnisko
• opieka pedagogiczna, pilot, przewodnik (1 dzień)
• ubezpieczenie Signal Iduna (NW, KL i BP)

Na komunikację miejską w Londynie, przewodnika, bilety wstępu należy przezaczyć ok. 50 funtów (London Eye - ok. 13 funtów, Madame Tussauds - ok. 20 funtów,  Tower - ok. 10 funtów, rejs statkiem po Tamizie - ok. 9 funtów)

UWAGA! Kolejność zwiedzania i godziny wylotu mogą ulec zmianie.

Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości
10 zł/os. tytułem składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

• eltravel@eltravel.pl • tel. kom. +48 604 581 281 • tel. +48 15 844-22-25 • 
konto do wpłat: 89 1140 2004 0000 3102 2334 0921, El Travel Elżbieta Rutkowska