Uwaga! Ta strona korzysta z tzw. plików cookie.
Możesz określić warunki przechowywania
i dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.Provided by OpenGlobal E-commerce

Chorwacja i Medjugorje (23 - 30.06.2018)

Jeziora Plitwickie - Split - Riwiera Makarska - Dubrownik - Mostar - Medjugorje

1 dzień: wyjazd ze Stalowej Woli o godz. 3:00, z Niska 3:15. Przekroczenie granicy
w Barwinku. Przejazd przez Słowację i Węgry. Kolacja i nocleg w hotelu.

2 dzień: śniadanie. Przejazd do Plitwic, zwiedzanie Parku Narodowego Plitwickie Jeziora, gdzie znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych wodospadami (pod ochroną UNESCO). Po południu przejazd do hotelu na Riwierze Makarskiej. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: śniadanie, przejazd do Splitu - zwiedzanie z przewodnikiem m. in. pałacu Dioklecjana, katedry i portu. Po południu powrót do hotelu - odpoczynek nad Adriatykiem, Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: śniadanie, wyjazd do Dubrownika – zwiedzanie miasta wpisanego na listę UNESCO – Pałac Rektorów, Stradun, mury miejskie, Pałac Sponza, Słup Orlanda, katedra NMP, kościół św. Błażeja – patrona miasta, studnia Onufrego. Wyjazd do Mostaru – przejście przez stary kamienny most nad rzeką Neretwą – wpisanego na listę UNESCO oraz zwiedzanie starówki Kujundziluk, meczet, dom Biśćevića; przejazd do Medjugorje
– zakwaterowanie i obiadokolacja.

5 dzień: śniadanie. Wejście na Podbrdo - górę objawień. Po południu dla chętnych wyjazd do Wodospadów Kravica (możliwa kąpiel). Powrót na obiadokolację. Udział w wieczornych nabożeństwach w kościele św. Jakuba od godz. 18:00. Nocleg.

6 dzień: śniadanie, Droga Krzyżowa, Msza Św., czas wolny. Obiadokolacja. Udział w modlitwie różańcowej w Sanktuarium. Ok. 19.00 wyjazd w drogę powrotną do Kraju. Przejazd nocny.

7 dzień: c.d. powrotu do kraju. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych.


Cena: od 1390,- zł (grupa 40-45 os.)
dzieci do 6 lat: 1000,- zł (z własnym łóżkiem i połową porcji)

zapewniamy: 5 noclegów (pokoje 2 - 3 osobowe z łazienką); wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji; przejazdy klimatyzowanym autokarem, usługi pilota; opiekę duchową księdza (codziennie Msza Święta); ubezpieczenie KL, NW, BP w Signal Iduna (Porady medyczne w cenie do 50 euro klient płaci sam, pobiera fakturę i pieniądze odzyskuje w Polsce od ubezpieczyciela). 

cena nie zawiera: kosztu biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 25 EUR); ubezpieczenia od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenia od chorób przewlekłych (należy się ubezpieczyć we własnym zakresie lub zgłosić w momencie zapisu).
Opłaty na TFG - 10 zł/os.

Uwaga: przekroczenie granicy tylko na ważny i nie zniszczony dowód osobisty lub paszport. Należy zabrać: potrzebne lekarstwa, ręcznik, strój kąpielowy, wygodne buty, buty do wody, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, kurtkę z kapturem, aparat fotograficzny, ubiór stosowny do wejścia do kościoła (panie – zakrywający ramiona i kolana; panowie – długie spodnie). Na własne wydatki trzeba zabrać euro. Kolejność zapisów decyduje o kolejności zajmowania miejsc w autokarze.

Pierwsza wpłata (590,- zł) przy zapisie, na konto.
Dopłata do całości do trzech tygodni przed terminem pielgrzymki.

Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości
10 zł/os. tytułem składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

• eltravel@eltravel.pl • tel. kom. +48 604 581 281 • tel. +48 15 844-22-25 • 
konto do wpłat: 89 1140 2004 0000 3102 2334 0921, El Travel Elżbieta Rutkowska