Uwaga! Ta strona korzysta z tzw. plików cookie.
Możesz określić warunki przechowywania
i dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.Provided by OpenGlobal E-commerce

Włochy, 12 dni (9 - 20.05.2018)

PADWA - RAVENNA - LORETO - MANOPELLO - LANCIANO  - SAN GIOVANNI ROTONDO - MONTE SANT' ANGELO - POMPEJE - MONTE CASSINO - RZYM - WATYKAN - CASCIA - ASYŻ -  FLORENCJA - WENECJA

1 dzień: wyjazd z miejsca zbiórki wcześnie rano. Przejazd przez Polskę wg. rozkładu. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

2 dzień: śniadanie, przejazd do Padwy (Msza Św. w Bazylice św. Antoniego). Przejazd do Ravenny (zwiedzanie z przewodnikiem: Mauzoleum Galii Placydii, Bazylika San Vitale, Baptysterium Neona, Bazylika św Apolinarego, Grób Dante Aligieri, Piazza del Popolo). Przejazd do Rimini. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: śniadanie, przejazd do Loreto (Sanktuarium Maryjne). Przejazd do Manoppello - Sanktuarium Świętego Oblicza Pana Jezusa (Msza Św.). Przejazd do Lanciano - Sanktuarium Cudu Eucharystycznego. Przejazd do San Giovanni Rotondo. Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: śniadanie. Sanktuarium i Klasztor O. Pio. (Msza Św. i Droga Krzyżowa). Wyjazd do Monte Sant Angelo - Sanktuarium św. Michała Archanioła. Powrót do hotelu, Obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: śniadanie. Przejazd do Pompei: zwiedzanie z przewodnikiem Pompei starożytnych, wizyta w Bazylice M.B. Różańcowej. Przejazd na Monte Casino: Bazylika św. Benedykta, Msza Św. na Cmentarzu Polskim. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień: śniadanie. Przejazd do Watykanu, Msza Św. w kościele św. Ducha, Bazylika św. Piotra (Drzwi Święte i grób św. Jana Pawła II). Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

7 dzień: śniadanie. Przejazd do Rzymu. Msza św. w Kościele Polskim, Anioł Pański z Papieżem Franciszkiem. Spacer przez Plac Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

8 dzień: śniadanie. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie z przewodnikiem: Bazylika Santa Maria Maggiore, Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody, Koloseum, Plac Wenecki, Forum Romanum, Kapitol, Usta Prawdy. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

9 dzień: śniadanie. Przejazd do Sanktuarium św. Rity w Cascia (Msza Św.). Przejazd do Asyżu (wizyta w Bazylikach św. Franciszka i św. Klary). Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

10 dzień: śniadanie. Przejazd do Florencji. Zwiedzanie z przewodnikiem (Katedra i Baptysterium, Piazza della Signoria, Dante, Michał Anioł, spacer na Złoty Most. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

11 dzień: śniadanie, przejazd do Wenecji. Podróż statkiem do Placu św. Marka, Pałac Dożów, Dzwonnica, Wieża Zegarowa, Msza Św. w Bazylice św. Marka. spacer uliczkami Wenecji do Mostu Rialto. Po południu wyjazd w kierunku Polski (przejazd nocny).

12 dzień: Powrót na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych.


Cena: 750,- PLN + 360 EUR (dla 40-46 os.)
cena obejmuje: przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, video i toaletą; 10 noclegów w hotelach*** (pokoje 2 i 3-osobowe z łazienką); wyżywienie: 10 śniadań i 10 obiadokolacji; opłaty drogowe i parkingi, ubezpieczenie KL i NNW; opiekę duszpasterską; opiekę pilota; przewodników w Ravennie, Rzymie i Florencji, metro w Rzymie; statek w Wenecji.

Cena nie obejmuje: dopłaty do pokoju 1-osobowego (15 EUR za noc), napoi do obiadokolacji, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji oraz wydatków osobistych.

Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości
10 zł/os. tytułem składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

• eltravel@eltravel.pl • tel. kom. +48 604 581 281 • tel. +48 15 844-22-25 • 
konto do wpłat: 89 1140 2004 0000 3102 2334 0921, El Travel Elżbieta Rutkowska