Uwaga! Ta strona korzysta z tzw. plików cookie.
Możesz określić warunki przechowywania
i dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.Provided by OpenGlobal E-commerce

Barcelona w 4 dni


Pierwszy dzień - sobota
Zbiórka na lotnisku Kraków-Balice - godz 17:00, odprawa paszportowa i bagażowa. Przelot samolotem do Girony, Transfer do hotelu. Nocleg.

Drugi dzień - niedziela
Śniadanie, czas wolny na plażowanie, obiad. O 14:00 wyjazd autokarem do Barcelony. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: najstarsza dzielnica miasta Barri Gotic z barcelońską Katedrą św. Eulalii i pozostałościami z czasów rzymskich, spacer po tętniącym życiem bulwarze Las Ramblas i czas wolny na wizytę na słynnym barcelońskim targu La Boqueria. Przejazd na wzgórze Montjuic (200 m npm): zwiedzanie Stadion Olimpijskiego oraz panorama Portu. Przejazd elegancką ulicą Passeig de Gracia, gdzie znajdują się wspaniałe, modernistyczne budynki Gaudiego (m.in. Casa Batllo i Casa Mila) oraz podziwianie jego największego dzieła - Kościoła pod wezwaniem Świętej Rodziny - La Sagrada Familia. Przejazd do Parku Guell i spacer po ogrodach i obiektach architektury stworzonych dla zamożnej burżuazji przez Gaudiego oraz podziwianie panoramy Barcelony z najdłuższej ławki świata. O 21:00 spektakl Grajacych Fontann. Ok.23:00 powrót do hotelu na nocleg.

Trzeci dzień - poniedziałek
Śniadanie, odpoczynek nad morzem lub wyjazd kolejką elektryczną do Barcelony. wizyta na Sadionie FC Barcelona CAMP NOU (wstęp 18 EUR/os.). Spacer po Parku Cytadela i wizyta w dzielnicy Barcelonetta (możliwy rejs statkiem po zatoce i porcie Barcelony - ok. 12 EUR). Możliwe zwiedzanie Akwarium (17 EUR/os.) lub zakupy w Centrum Handlowym "Magnum" w porcie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Czwarty dzień - wtorek
Śniadanie. Odpoczynek nad morzem. Obiad. Wykwaterowanie z hotelu. Ok. 12:00 przejazd autokarem na lotnisko w Gironie, powrót do Krakowa ok. 19:00.


Cena i termin: na zapytanie

Zapewniamy:
- przelot samolotem Kraków - Barcelona - Kraków
- opłaty lotniskowe
- transfery z lotniska do hotelu i z powrotem
- 3 noclegi ze śniadaniami (bufet) w hotelu *** nad morzem
- 1 obiad (bufet)
- 2 obiadokolacje (bufet - napoje osobno płatne)
- usługi pilota na całej trasie i przewodnika w Barcelonie
- ubezpieczenie Signal Iduna (NW-15000 zł, KL-10000 EUR i bagażu do 1000 zł)

Cena nie zawiera:
- biletów na metro i kolejkę oraz biletów wstępu (ok. 60 EUR/osobę)
- dopłaty do pokoju 1-osobowego (15 EUR za noc)

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

tel. +48 15 844-22-25 | tel. kom. +48 604 581 281eltravel@eltravel.pl | konto 89 1140 2004 0000 3102 2334 0921, mBank BRE