Uwaga! Ta strona korzysta z tzw. plików cookie.
Możesz określić warunki przechowywania
i dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.Provided by OpenGlobal E-commerce

Albania - Durrës, wypoczynek nad Adriatykiem i zwiedzanie


Albania
- kraina orłów - wspaniałe: zabytki, góry, plaże, klimat i gościnność.

Albania 2

Durrës zarówno w starożytności, jak i dziś jest jednym z największych portów na Adriatyku i największy kurortem morskim Albanii. Oddalony zaledwie o 35 km od Tirany - stolicy kraju. Posiada długą, piaszczysta plażę i wspaniałe warunki do kąpieli morskich. 

Hotel Leonardo*** położony przy prywatnej plaży - leżaki i parasole bezpłatne, bezpłatne również: parking i dostęp do Internetu. Posiada restaurację, bar, kantor, sale konferencyjne i centrum fitness. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.
Pokoje posiadają: łazienkę z prysznicem lub wanną, telefon, sejf oraz telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej.

Program:

1 dzień - wyjazd z miejsca zbiórki we wczesnych godzinach rannych, przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry do Belgradu - zwiedzanie stolicy Serbii z przewodnikiem. Obiadokolacja, nocleg. 

2 dzień - śniadanie, c.d. przejazdu. Wspaniałe widoki-zwłaszcza w kanionie rzeki Moraczy.
Przekroczenie granicy Albanii, przejazd do hotelu - obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - śniadanie, czas wolny - odpoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg. 

4 dzień - śniadanie, wyjazd do Kruje (oryginalna albańska zabudowa, stary bazar, muzeum Skanderbega - największego bohatera narodowego Albanii, oraz muzeum etnograficzne znajdujące się w oryginalnie zachowanym letnim domu bogatej rodziny tureckiej). Przejazd do Tirany - spacer ulicami stolicy Albanii (Plac Skanderbega, Piramida, Pałac Prezydencki i Kongresowy).
Powrót do hotelu: obiadokolacja, nocleg.

5 dzień - śniadanie, czas wolny na odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień - śniadanie, przejazd do Berat (miasto - muzeum liczące około 2500 lat). Spacer uliczkami starego miasta, twierdza Kalaja Berati (muzeum ikon). Przejazd do Vlory - miasta na pograniczu morza Jońskiego i Adriatyckiego, gdzie w 1912 roku proklamowano niepodległość Albanii. Czas wolny na promenadzie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień - śniadanie, czas wolny na odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną do kraju. Po drodze przez Macedonię - wizyta w Skopje - stolicy kraju. Spacer przez kamienny średniowieczny most na rzece Wardar, wizyta w meczecie Mustafa Paszy, dla chętnych zwiedzanie muzeum Matki Teresy, pomnik Matki Teresy.
Czas wolny na posiłek. Przejazd nocą przez Serbię i Węgry.

9 dzień -  c.d.  podróży przez Węgry i Słowację. Powrót na miejsce zbiórki ok. północy.

Albania 3


CENA: 1795,- zł/os. dorosłą w pok. 2 lub 3-os.
- dzieci 3-12 lat: 1390,- zł/os.
- dzieci do 3 lat: gratis
- dopłata do pok. 1-osobowego: 90 EUR za pobyt

ŚWIADCZENIA:
- transport autokarem klasy lux (klimatyzacja, toaleta, barek, video)
- zakwaterowanie: 1 nocleg w Serbii i 7 noclegów w Durres 
- wyżywienie: 8 śniadań i 8 obiadokolacji
- opieka: pilota na całej trasie
- ubezpieczenie: KL, NNW, i BP w Signal Iduna
- taksa klimatyczna

Albania 1

Cena nie zawiera:
opłaty za napoje do obiadokolacji; ubezpieczenia od chorób przewlekłych; kosztu miejscowych przewodników oraz biletów wstępu (ok. 30 Euro/os.), a zwiedzanie obiektów nie jest obowiązkowe. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

tel. +48 15 844-22-25 | tel. kom. +48 604 581 281eltravel@eltravel.pl | konto 89 1140 2004 0000 3102 2334 0921, mBank BRE