Uwaga! Ta strona korzysta z tzw. plików cookie.
Możesz określić warunki przechowywania
i dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.Provided by OpenGlobal E-commerce

Chorwacja - Bośnia i Hercegowina

- wypoczynek i zwiedzanie

1 dzień: wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 5:00, przekroczenie granicy, przejazd przez Słowację i Węgry, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: śniadanie, przyjazd do Plitwic, zwiedzanie Parku Narodowego Plitwickie Jeziora, gdzie na długości ponad 8 km, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i chroniony przez UNESCO. Po południu przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: śniadanie, spacer po miejscowości czas woly na plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: śniadanie, przejazd do Trogiru - typowego nadmorskiego miasteczka. Spacer z przewodnikiem po malowniczej starówce ze średniowiecznym ratuszem z przełomu XIV i XV w. i katedrą św. Wawrzyńca z XIII - wiecznym portalem.
Przejazd do Splitu - zwiedzanie Starego Miasta: antyczny Pałac cesarza Dioklecjana z tajemniczymi lochami, przepiękny Perystyl i Złote Bramy Miejskie, Ratusz Miejski z XV w., świątynia Jupitera, port. powrót na obiadokolację, nocleg.

5 dzień: śniadanie, czas wolny na plażowanie i zakupy, obiadokoacja, nocleg.

6 dzień: śniadanie, wyjazd do Dubrownika - spacer po Starówce i murach miejskich „Perły Adriatyku”. Brama od Pilje, gotycki Klasztor Franciszkanów, kolumna Orlando, Katedra, Pałac Sponza z XVI w., mury miejskie, pałac Rektorów z XV w. - dawna siedziba władz Republiki Dubrownickiej - obecnie muzeum, spacer ulicą Stradun, czas wolny. Powrót na obiadokolację i nocleg.

7 dzień: po śniadaniu czas wolny - pobyt wypoczynkowy nad Adriatykiem.

8 dzień: śnadanie, przejazd do Medjugorie, wejście na Brdo - górę zjawień, w miarę możliwości spotkanie z Widzącymi i ich opiekunami duchowymi, dla chętnych Droga Krzyżowa na górę Kriżevac, po południu czas wolny lub wyjazd do Wodospadów Kravica (możliwa kąpiel), obiadokolacja, nocleg.

9 dzień: śniadanie, przejazd do Mostaru - zwiedzanie z przewodnikiem: stary most, tureckie centrum, uliczka Kujundżiluk, meczety. Przejazd do Sarajewa - zwiedzanie stolicy Bośni i Hercegowiny z przewodnikiem. Przejazd nocą przez Chorwację i Węgry.

10 dzień: przyjazd nad Balaton (odpoczynek nad jeziorem), wieczorem c.d. powrotu do kraju. Przyjazd na miejsce w godzinach nocnych.

Cena i termin: na zapytanie

Zapewniamy:
• przejazd autokarem turystycznym z klimatyzacją, WC, audio - video, barkiem
• 8 noclegów w hotelach lub pensjonatach (pokoje 2, 3-osobowe z łazienką)
• 8 śniadań, 8 obiadokolacji
• pilota - przewodnika na całej trasie
• ubezpieczenie Signal Iduna: NW (7000 PLN), KL (do 10000 EUR), BP (do 800 PLN)


Uwaga! Na bilety wstępu i przewodników należy przeznaczyć ok. 40 EUR/os.

Na własne wydatki można zabrać EUR (na miejscu można wymienić na kuny i marki).
W Medjugorie płacimy również euro i złotówkami. 

tel. +48 15 844-22-25 | tel. kom. +48 604 581 281eltravel@eltravel.pl | konto 89 1140 2004 0000 3102 2334 0921, mBank BRE